KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13004407
nr 1300 4407
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 28/60, Haskel 160, oramat löst blad. Bladets mått: 62x75 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:30:12
13/1 17:31:05
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander